• autor: olexy91, 2012-11-10 15:11

POGÓRZE - RZEMIEŚLNIK 1:3

Pogórze: S.Wojnarowski - Cholewa, Marecki, M.Wojnarowski, Bieszczad - Paszkiewicz, Swiniuch, Siuta, Chmura, Zegar - Szetela

Bramka: Szetela (as. Chmura)

Na zakończenie rundy jesiennej graliśmy u siebie z Rzemieślnikiem Pilzno. Od początku to goście byli faworytami, jednak pierwsze minuty na to nie wskazywały. Od początku ruszyliśmy na gości i mogliśmy objąć prowadzenie jednak zabrakło szczęścia. Najpierw po strzale z dystansu Łukasza Zegara piłka minimalnie mija bramkę Rzemieślnika. Później wrzutka Tomka Paszkiewicza i strzał głową Bartka Szeteli z trudem broni bramkarz.

Po bardzo dobrych 20 minutach gra się trochę wyrównała, ale dalej stwarzaliśmy sobie sytuację. Strzał Krystiana Chmury z trudem na rzut rożny paruje golkiper gości. Jednak to Rzemieślnik schodził na przerwę prowadząc. Prostopadła piłka między obrońców i napastnik pewnie pokonuje Sławka Wojnarowskiego. Bramka do szatni i do przerwy 0-1. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacje niż goście, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać... Druga połowa rozpoczęła się od wyrównanej gry, ale powoli widoczna stawała się przewaga Rzemieślnika. Nasza drużyna ograniczała się do kontr, po których kilka razy było gorąco w polu karnym gości. Niestety znów pomimo wyrównanej gry to my tracimy bramkę. Zamieszanie w polu karnym i strzał z ok. 12 metrów wpada do bramki pod brzuchem Sławka Wojnarowskiego. Niedługo trzeba było czekać na kolejną bramkę dla gości. Zamieszanie po wrzucie z autu i Bartek Olech chcąc wybić piłkę trafił ją tak niefortunnie, że ta wpadła do naszej bramki. Zaraz po wznowieniu pada bramka dla Pogórza. Krystian Chmura przytomnie zagrywa do Bartka Szeteli, a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem zdobywa honorową bramkę dla Pogórza.

Mecz kończy się wynikiem 3-1 na korzyść Rzemieślnika. Naszej drużynie udało się zdobyć w tej rundzie zaledwie 11pkt, czyli tak jak rok temu. Szkoda szczególnie meczy z Glinikiem i Monisem...