LKS Pogorze Wielopole - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarnovia Czarna Tarnowska - Victoria Ocieka 1:1
  • MKS Dębica - Orły Borowa 2:0
  • Paszczyniak Paszczyna - Sokół Krzywa
  • Monis Bielowy Strzegocice - Brzostowianka Brzostek 3:2
  • MULKS Pustynia - LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie 6:0

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wysoka wygrana!

• autor: olexy91, 2013-05-29 19:39

POGÓRZE - Łęki Górne 5:0(0:0)

Pogórze: B.Olech - Cholewa, Marecki, M.Wojnarowski, Lepak (46' P.Olech) - Paszkiewicz, Siuta (80' P.Siuta), Świniuch, Chmura - Zegar (70' Szetela), Trałka (72' Bieszczad)

Bramki: P.Olech (as. Marecki), Świniuch, Szetela (as. P.Olech), P.Olech (as. Siuta), Bieszczad ( z rzutu wolnego)

Wysokim zwycięstwem zakończył się zaległy mecz 14. kolejki naszej ligi. Nasza drużyna w końcu zagrała mocnym składem, nasz trener w końcu miał możliwość dokonania nie wymuszonych zmian.

Pierwsze 10-15 minut to gra głównie w środku pola, ale potem nasza drużyna dominowała na boisku. Łukasz Zegar wygrywa walkę w powietrzu i zgrywa piłkę do Alberta Trałki, ale ten przegrywa sam na sam z bramkarzem z Łęk. Niedługo później próba strzału z dystansu Krystiana Świniucha, ale na posterunku był bramkarz gości. Potem seria rzutów rożnych, ale nie potrafiliśmy skierować piłki do bramki. Później w ciągu ok 7-8 minut mieliśmy trzy okazje, żeby otworzyć wynik spotkania. Najpierw dobra dwójkowa akcja Łukasza Siuty i Łukasza Zegara zakończona prostopadłym podaniem tego pierwszego, ale Krystian Chmura nie potrafił pokonać golkipera gości. Zaraz potem Łukasz Zegar zagrywa świetną piłkę z lewej strony. W sytuacji jeden na jeden znajduje się Albert Trałka, który przenosi piłkę nad poprzeczką. Parę minut później podobna akcja z tym, że teraz Trałka zgrywał do Zegara, a on nie zdążył oddać strzału na bramkę. W międzyczasie gracze z Łęk Górnych próbowali wyprowadzać kontry, a po jednej z nich było dosyć gorąco. Na szczęście Bartek Olech razem z Marcinem Wojnarowskim i Łukaszem Mareckim grali kolejny świetny mecz i nie pozwolili gościom na zagrożenie naszej bramce. Później wart odnotowania strzał Łukasza Siuta po którym piłka minimalnie minęła bramkę. Niedługo trzeba było czekać na kolejne okazje. Dośrodkowanie Tomka Paszkiewicza w rzutu wolnego. a Krystian Świniuch uderzył z powietrza z pierwszej piłki. Wszyscy już widzieli piłkę w siatce, jednak ta odbija się od słupka, nadal 0:0... Potem jeszcze Łukasz Zegar zgrywa piłkę głową do Krystiana Chmury, ale zamiast strzelać wjechał z piłką w szesnastkę i stracił piłkę. Parę chwil po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę, a my schodzimy do szatni z niekorzystnym dla nas wynikiem.

W drugiej połowie na boisku za Mateusza Lepaka pojawił się Piotrek Olech. Na lewą obronę powędrował Krystian Świniuch, a na środek pomocy Albert Trałka. Piotrek już niedługo po wejściu mógł trzykrotnie wpisać się na listę strzelców, ale nie wykorzystał podań od Siuty i Paszkiewicza. Druga połowa wyglądała tak jak pierwsza. Ciągła dominacja Pogórza, ale niestety zawodziła skuteczność. W 70 minucie meczu boisko opuścił kontuzjowany Łukasz Zegar, a w jego miejsce pojawił się Bartosz Szetela. Kolejna zmiana 2 minuty później. Bieszczad za Trałkę. Te zmiany okazały się kluczowe. Długie podanie z obrony Łukasza Mareckiego, a Piotrek Olech otwiera wynik spotkania. Na drugą bramkę nie musieliśmy czekać długo. Krystian Świniuch po świetnej, indywidualnej akcji podwyższył na 2:0. Ten sam zawodnik 4 minuty później wrzuca piłkę w pole karne, Piotrek Olech zgrywa do Bartosza Szeteli, a bramkarz z Łęk musi wyciągać piłkę z siatku po raz trzeci. Później ostatnia zmiana w ekipie Pogórza. Za Łukasza Siutę na boisku pojawił się jego młodszy brat Piotrek. Kilka chwil po tej zmianie Pogórze dobija przeciwnika 4tą bramką, a autorem tej bramki najmłodszy na boisku Piotrek Olech. Na końcu spotkania jeszcze indywidualna akcja skrzydłem Tomka Paszkiewicza, który jest faulowany. Piłkę ustawia Kamil Bieszczad i z ostrego kąta, strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi i ustala wynik spotkania na 5:0!

W sobotę czeka nas wyjazd do Straszęcina, gdzie też koniecznie musimy wygrać, jeśli chcemy zdobywać kolejne punkty.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MULKS PustyniaLKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
2014-05-10, 11:00:00
    relacja »

MULKS Pustynia - Czarnovia Czarna Tarnowska
LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Stalbudowa Kazex
Brzostowianka Brzostek - Paszczyniak Paszczyna
Sokół Krzywa - MKS Dębica
Orły Borowa - Victoria Ocieka

Czarnovia Czarna Tarnowska 1:1 Victoria Ocieka
MKS Dębica 2:0 Orły Borowa
Paszczyniak Paszczyna Sokół Krzywa
Monis Bielowy Strzegocice 3:2 Brzostowianka Brzostek
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.