LKS Pogorze Wielopole - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarnovia Czarna Tarnowska - Victoria Ocieka 1:1
  • MKS Dębica - Orły Borowa 2:0
  • Paszczyniak Paszczyna - Sokół Krzywa
  • Monis Bielowy Strzegocice - Brzostowianka Brzostek 3:2
  • MULKS Pustynia - LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie 6:0

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wygrana z Czekajem

• autor: olexy91, 2013-06-22 13:58

POGÓRZE - Czekaj 6:3(1:0)

Pogórze: B.Olech - Cholewa, Paszkiewicz, M.Wojnarowski, Bieszczad - Zegar (46' Lepak), Marecki (88' P.Olech), Ł.Siuta, Chmura - Świniuch (84' Trałka), Flaga (75' P.Siuta)

Bramki: Świniuch 3, Lepak 2, Flaga

Kolejny mecz, który przyszło nam rozgrywać w niekorzystnych warunkach. Mecz rozpoczął się punktualnie o 11:00. Początek meczu dla naszej drużyny. Szybko wynik mógł otworzyć Łukasz Zegar, który po płaskiej wrzutce Krystiana Świniucha minimalnie przestrzelił. Niedługo trzeba było czekać na naszą kolejną sytuację. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i groźny strzał z woleja Łukasza Siuty mija bramkę. W dalszej części 1. połowy gra toczyła się w środku pola. W pierwszej połowie drużyna Czekaju miała tylko jedną groźną akcję. Do prostopadłej piłki wyszedł Olech, ale wybił ją tak, że ta trafiła pod nogi zawodnika gości, który zdecydował się na uderzenie z ponad 30 metrów. Na linii bramkowej był już Krystian Cholewa, ale piłka leciała tuż nad nim i nie dał rady jej wybić, na nasze szczęście trafiła tylko w słupek. Kilka minut później w polu karnym gości faulowany jest Kamil Bieszczad i sędzia wskazuje na jedenastkę. Do piłki podchodzi Krystian Świniuch i zamienia rzut karny na bramkę. Nic ciekawego w pierwszej połowie już się nie działo. Do przerwy 1:0.

Od razu po przerwie prostopadła piłka od Kamila Bieszczada, a Krystian Świniuch w sytuacji sam na sam pokonuje golkipera z Ropczyc. Niestety nie długo trzeba było czekać na odpowiedź gości. Indywidualna akcja zawodnika Czekaju, strzał przy krótkim słupku i jest 2:1. Natychmiast odpowiedziała nasza drużyna. Dobre odegranie Mateusza Lepaka wykorzystał Rafał Flaga. No i ponownie szybko odpowiada drużyna przyjezdnych. Strzał z dystansu z okolic szesnastki i Bartek Olech musi wyciągać po raz drugi piłkę z siatki. Szybko mogliśmy podwyższyć na 4:2, ale w sytuacji sam na sam faulowany był Krystian Świniuch. Sędzia pokazuje obrońcy z Ropczyc czerwoną kartkę i wskazuje na rzut wolny na 18. metrze. Do piłki podchodzi Kamil Bieszczad, lecz jego strzał minimalnie mija bramkę. Parę minut później prowadzimy już 4:2, a strzelcem bramki Mateusz Lepak, który wykorzystał podanie Krystiana Chmury. Niedługo po wznowieniu gry od środka, piłkę przejął Krystian Chmura, który ruszył na bramkę, podał wzdłuż linii bramkowej, a tam Krystian Świniuch z najbliższej odległości strzela do pustej bramki i kompletuje hat-tricka. W kolejnej akcji udało nam się wywalczyć rzut rożny. Dośrodkowanie Krystiana Świniucha, a Mateusz Lepak strzałem głową pokonuje po raz kolejny bramkarza przyjezdnych. Na końcu spotkania faul Marcina Wojnarowskiego w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenastkę dla Czekaju. Zawodnik z Ropczyc wykorzystuje jedenastkę i ustala wynik meczu na 6:3 dla Pogórza.

Po tej akcji sędzia zakończył mecz, a my mogliśmy się cieszyć kolejnym zwycięstwem i tym, że na wiosnę nie przegraliśmy spotkania na swoim terenie. Za tydzień czeka nas bardzo ciężki mecz wyjazdowy z liderem tabeli, Rzemieślnikiem Pilzno. Po meczu wszyscy wracamy na stadion, gdzie odbędzie się zakończenie sezonu :)

autor: evangelion_1942 2013-06-28 21:20:55

Profil evangelion_1942 w Futbolowo Jutro (sobota) 29.06.2013 wyjazd na mecz do Pilzna o 9:00 z wielopola przez brzeziny.

Michał Pazdan

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MULKS PustyniaLKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
2014-05-10, 11:00:00
    relacja »

MULKS Pustynia - Czarnovia Czarna Tarnowska
LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Stalbudowa Kazex
Brzostowianka Brzostek - Paszczyniak Paszczyna
Sokół Krzywa - MKS Dębica
Orły Borowa - Victoria Ocieka

Czarnovia Czarna Tarnowska 1:1 Victoria Ocieka
MKS Dębica 2:0 Orły Borowa
Paszczyniak Paszczyna Sokół Krzywa
Monis Bielowy Strzegocice 3:2 Brzostowianka Brzostek
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.