LKS Pogorze Wielopole - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarnovia Czarna Tarnowska - Victoria Ocieka 1:1
  • MKS Dębica - Orły Borowa 2:0
  • Paszczyniak Paszczyna - Sokół Krzywa
  • Monis Bielowy Strzegocice - Brzostowianka Brzostek 3:2
  • MULKS Pustynia - LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie 6:0

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

XI kolejka: Zwycięstwo na koniec

• autor: olexy91, 2013-10-26 13:38

Pogórze - Orły Borowa 3:1 (0:0)

Pogórze; B.Olech - Trałka, Wojnarowski (46' Zegar), Marecki, Paszkiewicz - Świniuch, M.Święch, Ł.Siuta, P.Olech (60' K.Święch) - P.Siuta, Bykowski

bramki: Zegar, K.Święch, Bykowski

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasza drużyna podejmowała u siebie ostatnią drużynę tabeli, Orły Borowa. Pierwsza połowa była zdecydowanie dla nas, ale nie potrafiliśmy wykorzystać naszych sytuacji. Goście ograniczali się do gry z kontry, ale jedna z nich powinna zakończyć się bramką, szczęście jednak było po naszej stronie bo zawodnik w sytuacji sam na sam zamiast strzelać podał. Szczególnie aktywny był Łukasz Siuta, który kilkakrotnie próbował zaskoczyć bramkarza strzałami z dystansu. Do szatni schodzimy z wynikiem 0:0, który o ile nas nie satysfakcjonował, tak dla drużyny gości był on conajmniej korzystny:D

Szybko po przerwie zdobywamy prowadzenie. Dośrodkowanie Święcha z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym i Łukasz Zegar pakuje piłkę do siatki. Po tej bramce Orły doszły do głosu. Coraz więcej zagrożenia pod naszą bramką, ale świetnie bronił Olech. Niedługo potem jednak niepotrzebny faul w polu karnym Piotrka Siuty, rzut karny i jest 1:1. Na szczęście nie poddaliśmy się i ok. 80 minuty udało nam się zdobyć bramkę na 2:1. Dośrodkowanie Łukasza Mareckiego, błąd bramkarza, Łukasz Zegar wybija mu piłkę, a wprowadzony chwilę wcześniej Kuba Święch pakuje ją do pustej bramki. Po bramce na 2:1 goście zwątpili już w jakiekolwiek punkty i zostali za to skarceni jeszcze jedną bramką. Długi wrzut z autu w pole karne przez Krystiana Świniucha, Mateusz Bykowski wychodzi sam na sam i przerzuca piłkę nad golkiperem z Borowej. Kilka minut po tej akcji sędzia zakończył mecz, a my mogliśmy cieszyć się z dopiero drugiej wygranej w tej rundzie.

Warto jeszcze wspomnieć o chamskim zachowaniu zawodników z Borowej, ale kto z nimi grał to dobrze wie o co chodzi. Na szczęście sędzia nie bał się rozdawać żółtych kartek :) Było to nasze ostatnie spotkanie na jesień, trzeba powiedzieć sobie szczerze, że takie miejsce w tabeli to nie jest szczyt naszych możliwości.

autor: pogorze3 2013-11-04 21:20:23

Profil pogorze3 w Futbolowo Łukasz Zegar MVP meczu :D

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MULKS PustyniaLKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie
2014-05-10, 11:00:00
    relacja »

MULKS Pustynia - Czarnovia Czarna Tarnowska
LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Stalbudowa Kazex
Brzostowianka Brzostek - Paszczyniak Paszczyna
Sokół Krzywa - MKS Dębica
Orły Borowa - Victoria Ocieka

Czarnovia Czarna Tarnowska 1:1 Victoria Ocieka
MKS Dębica 2:0 Orły Borowa
Paszczyniak Paszczyna Sokół Krzywa
Monis Bielowy Strzegocice 3:2 Brzostowianka Brzostek
MULKS Pustynia 6:0 LKS Pogorze Wielopole Skrzyńskie

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.